Konteyner Kampanya 3.500 TL

3.500 TL Fabrikadan hemen teslim ediyoruz. En iyi fiyat, en iyi konteyner için bizi arayınız.

Konteyner Kampanya 3.500 TL
Konteyner Kampanya 3.500 TL

KONTEYNER

konteyner 240x600
konteyner
240 X 600 Mödül Sistem Konteyner

300 X 700 Mödül Sistem Konteyner


Konteyner_özellik

 

Fabrikamızda standart boyutlarda olduğu gibi müşterilerimizin istediği özel bir takım nitelikler taşıyan ve buna göre boyutlandırılan konteynerlerde üretilmektedir. 

Trapez baskı uygulanarak mukavemet verilmiş özel olarak imal edilmiş DKP sacdan elde edilen malzemelerin iki yüzü rapit esaslı endüstrüyel boya ile boyanarak uzun ömürlü olması sağlanır.

Sacın iç kısmında 40mm kalınlığında ısı ve ses izolasyonu için strafor kullanılır. İç duvar kaplaması için 12.5 cm pvc lambiri kullanılır.

Tavan 12.5cm PVC lambiri veya isteğe bağlı 8mm kalınlığında suntalem ve alçıpan olabilir tavan arasına 80mm kalınlığında cam yünü döşenir.

İmalatı yapılan çelik karkas üzerine 18mm kalınlığında betopan (çimento esaslı yonga levha) vidalanır ve üzerine Pvc Mineflo kaplanır.Süpürgelik döşenerek şık bir görünüm kazanır. Zemini 200kg/m² yayılı yüke göre tasarlanmıştır.

Çatı kaplaması trapez kesitli galvanizli sac ile kaplanır. Yağmur suları konteyner içindeki gizli yağmur oluklarından dışarı çıkar. Konteynerler kar yükü 80 kg/m², rüzgar yükü 5 km/saat olarak hesaplanmıştır.

Kapılar dış kapılar özel şekillendirilmiş 1.5 mm kalınlığında DKP sacdan imal edilir. İç kapılar PVC kapıdandır. Dış kapı ölçüsü 90x195mm, iç kapı ölçüsü 80x195 dir.
Pencereler tüm pencereler PVC Çiftcam olarak takılır. Pencere ölçüsü 100x115 olup tuvalet penceresi 30x30 veya memfezdir.

Elektrik ve sıhhi tesisat tüm elektrik tesisatı TSE Garantili olup gizli olarak sıva altı (sandviç panel sıvaüstü) yapılır. Uygun yerlere elektrik prizi, telefon prizi, aydınlatma tavanda ve kapı üstünde standart olarak mevcuttur.
İç aksamla mutfak eviyesi, duşteknesi,lavabo ve klozet yerleşim projesine göre yerleştirilir. Sıhhi tesisatlar PVC beyaz boru olup gizli (sandviç panel sıvaüstü)olarak döşenir.

Boya karkashaline gelmiş kontainer şasesi (DKP saclar dahil) üzerine rapit esaslı endüstriyel astar daha sonra ise, renk seçeneğine göre üç kat rapit esaslı endüstriel boya ile boyanır.Boyama sistemi özel membranlı püskürtme boya cihazı ile yapılır.

 

Gösterim Sayısı : 19


tavsiye Bu sayfayı bir arkadaşına gönder

mail Bu ürün için sipariş mesajı gönder

 

<<< - Önceki Sonraki - >>>